Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfaya müşterilerinizin sıkça sorduğu soruları ve cevaplarını ekleyebilirsiniz.

Gönderim Politikası

Satın aldığım ürün hangi kargo firması ile adrese teslim edilecek?

Siparişleriniz Anlaştığımız  Kargo firması ile gönderilmektedir. Kargo ile tarafınıza teslim edilecek ürünler için SMS ile kargo takip numaranız gönderilecektir.

Siparişimdeki ürünler için farklı teslimat adresleri belirleyebilir miyim?

Siparişinizde yer alan her bir ürün için aynı veya farklı teslimat adresleri belirleyebilirsiniz. Ürününüzün teslim edilebilmesi için; sipariş anında kayıtlı adreslerinden birini seçebilir, yeni adres ekleyebilir veya siparişinizdeki ürünler için mağazalarımızı teslimat noktası olarak tercih edebilirsiniz.

Ürünler farklı zamanlarda adresime teslim edilir mi?

Siparişinizdeki ürünleri size en hızlı şekilde ulaştırmak istediğimiz için, Türkiye’deki 2 mağazamızdan belirlediğiniz teslimat adreslerine parçalı ürün gönderimi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin kargo durumunu hesabım/siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmaları ile yapılan anlaşma gereği kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Kargo şubesinden teslimatını istediğiniz durumlarda siparişiniz iptal edilir.

S.S.S Modülü

Siparişimdeki ürünler ne zaman kargoya verilir?

“Kargo ile Gönder”” seçeneği ile satın aldığınız ürünlerde;

Ürünleri ne zaman mağazadan teslim alabilirim?

Mağaza stok var. Mağazadan hemen teslim alınabilir seçeneği ile satın aldığınız ürünler mağaza tarafından hazırlandığında üyelik e-mail adresinize “”Siparişiniz Sizi Bekliyor”” başlıklı bir e-mail gönderilecektir. “”Siparişiniz Sizi Bekliyor”” başlıklı e-mail tarafınıza ulaştıktan sonra mağazamızdan ürününüzü teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir.

Ürünler ileriki bir tarihte teslim edilebilir mi?

Sipariş verilen ürünler, belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen en kısa sürede adresinize gönderilmeye çalışılır. Gönderim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir.
*Randevulu teslimat sadece mağazalarımızdan satın aldığımız ürünler için uygulanabilir.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği güvenlik nedeni ile yapılamamaktadır.

Kargo teslimat adresinde "teslimat kişisi"ni bulamaz ise ne olur ?

Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akrabaya, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir.

Ürünü kargodan teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajında sorun görüyorsanız, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.